• auto slaideris
  • auto-aplimesana3
  • auto-aplimesana-4

Auto aplīmēšana

Mūsu speciālisti nodarbojas ar auto aplīmēšanu jau vairāk kā 10 gadus un ir apkalpojuši visdažādāko klientu klāstu – sākot ar autosportistiem un beidzot ar lielām pārvadājumu kompānijām.

 

  Pieaugot transportlīdzekļu skaitam, uz Latvijas ielām nākas aizvien vairāk laika pavadīt sastrēgumos. Jebkurš piekritīs, ka sēdēšana sastrēgumos ir garlaicīga nodarbe, tomēr no sēdēšanas sastrēgumā uzņēmējam ir viegli uzrunāt cilvēkus ar savu reklāmu, kas ir izvietota uz transportlīdzekļiem. Reklāma uz auto savu funkciju vienmēr pildīs, kad auto būs kustībā vai stāvēs ielas malā, kur to redzēs garāmgājēji. Šobrīd reklāma uz automašīnas nav jāsaskaņo ar pašvaldībām un nav jāmaksā valsts nodeva, kā tas ir stacionāro reklāmu gadījumos.

 

  Mūsu speciālisti nodarbojas ar auto aplīmēšanu jau vairāk kā 10 gadus un ir apkalpojuši visdažādāko klientu klāstu – sākot ar autosportistiem un beidzot ar lielām pārvadājumu kompānijām. Automašīnas reklāmas  aplīmēšanas izmaksas sākas no 60 +PVN par kvadrātmetru. Cena ir atkarīga no izmantojamo vinila plēvju kvalitātes, no pielietotās tehnoloģijas un no maketa sarežģītības. Savā darbā izmantojam plēves ar garantijas laiku no 5-10 gadiem, savukārt mūsu darbiem dodam 1 gada garantiju.

 

Uzsākot jaunu sadarbību, mēs:

  • slēdzam līgumu;
  • strādājam ar 30% priekšapmaksu.

 

Mūsu auto aplīmēšanas darbus var apskatīt sadaļā "Mūsu darbi"